Prezentów moc czyli o moich wymarzonych prezentach.

prezencik na talerzu
Uwielbiam dawać innym prezenty-  przedświąteczna gorączka związana z poszukiwaniem idealnych prezentów dla innych daje mi naprawdę wiele frajdy. Uwielbiam wymyślać idealne prezenty nawet, jeżeli mają to być tylko symboliczne drobiazgi a później szukać odpowiednich prezentów.
Nie ukrywam też tego, że tak samo lubię otrzymywać prezenty, w szczególności, gdy do końca pozostają one niewiadomą. Znacie tą ekstrakcje na chwilkę przed rozerwaniem prezentu? Uwielbiam ten moment.

Osobiście jestem wielką fanką rzeczy ładnych a także wszystkich tych uroczych gadżetów, które można znaleźć przed świętami w Ikei czy Empiku. Lubię dostawać prezenty, których normalnie bym sobie nie kupiła i nie chodzi tutaj o to, że są to rzeczy, których nie potrzebuję jednak, na co dzień nie mam na nie funduszy/inne rzeczy są istotniejsze. Wiecie- bardziej ucieszy mnie dobra herbata/nietypowe przyprawy niż nowy ręcznik. Poza tym spójrzcie na tą sówkę do jajek lub wykrawacze do ciastek. Czyż nie są urocze? No właśnie. Nie odpowiadajcie, wiem, że też uważacie je za urocze.
1.Zestaw do wykrawania ciasteczek/Empik/9,74zł  2. Forma do jajek/Empik/22,00 zł 3. Kubek/Ikea/7,99zł   4. Agnieszka Maciąg, Smak świąt/Empik.com/44,49zł 5. Bluza/Dawanda/55 zł 6. Alfabet ciast/Empik.com/31,49zł 7. Poszewka/Home&you/35,00zł 8 Kubek Textur Star/Home&you/25,00zł 9. Bluza/Dawanda/55zł

Prawda, że cuda? A jakie prezenty wy chcielibyście dostać?

Komentarze

Popularne posty